Prodej nově založených firem

Prodej nově založených společností je dnes populární záležitostí. Pokud podnikatelé nechtějí dlouho čekat, nechtějí se zabývat byrokratickými úkony nebo nemají dostatečný základní kapitál k založení firmy, využijí nabídky prodeje již založených společností. Mohou to být firmy založené nově, ale i firmy, které byly založeny před několika lety (a přesto nevyvíjely žádnou obchodní aktivitu, protože byly určeny právě jen pro účel prodeje).

Prodej ready made společnosti

Ready made společnost je podnik, který byl založený pouze za účelem pozdějšího prodeje. Pokud chcete nově založit firmu a preferujete profesionální přístup, najděte si k tomuto kroku odborníka se zkušenostmi. Existují firmy, jako je Profispolečnosti.cz, které se na prodej nově založených firem dlouhodobě specializují, a tak ví, jaká úskalí přináší zakládání nových firem. Z hlediska právních zákonů ČR to bohužel není jednoduchá záležitost, a tak hned na začátku podnikání přináší nemalou zátěž pro začínající podnikatele. Prodej zavedené firmy je dnes již běžnou záležitostí. Chcete novou firmu? Využijte služeb expertů, kteří vám dokážou prodat novou firmu velice rychle.

Prodej firmy

Profispolečnosti.cz nabízí s. r. o. na prodej, a.s. na prodej a evropské společnosti na prodej. K prodeji jsou jak nově založené firmy, tak i staré firmy. I když je firma staršího data, tak nemá žádnou obchodní historii, proto se nemusíte obávat žádných závazků. Firma staršího data může naopak přinést výhodu větší prestiže.

Prodej firmy s.r.o.

Firmy na prodej sro jsou již založené ready made společnosti s ručením omezeným, které byly zapsány do obchodního rejstříku právě kvůli pozdějšímu prodeji. Tyto firmy samozřejmě nevykazují žádnou činnost mezi založením firmy a prodejem konečnému zákazníkovi. Proto takovou firmu můžete koupit jako novou, bez historie, a hned začít podnikat s čistým štítem. Využít prodeje s.r.o. je vhodné pro všechny, kteří chtějí společnost s ručením omezeným rychle a bez problémů. Profispolečnosti.cz nabízí s.r.o. na prodej.

Prodej akciových společností

Akciová společnost na prodej je také v nabídce u Profispolečnosti.cz. Prodej firem akciových společností je na rozdíl od nového zakládání velmi rychlou a elegantní záležitostí. Pokud chcete jednat rychle a profesionálně, využijte prodej založené akciové společnosti od firem, které se na jejich prodej specializují. Oslovte Profispolečnosti.cz - akciová společnost na prodej.

 

Získali jste dostatek informací? Objednejte si některou z našich služeb!


Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít