Prodej ready made s.r.o. na poslední chvíli

Služba prodej ready made společností se stala v poslední době velmi oblíbenou službou vzhledem k tomu, že nabízí podnikatelům možnost zahájit podnikání velmi rychle.

Ready made společnost je společnost, která je obchodním soudem registrovaná, splňuje veškeré právní náležitosti nutné k existenci společnosti, je však bez obchodní historie a je určena výhradně k převodu na nového klienta.

Naše společnost nabízí svým klientům tuto službu za velice výhodných podmínek. Naše ready made společnosti s ručením omezený, ready made akciové společnosti nebo ready made evropské společnosti jsou k mání za velice příznivé ceny.

Portfolio našich ready made společností zahrnuje společnosti všech výše zmíněných forem, na rozdíl od jiných firem nabízíme však našim klientům navíc také ready made společnosti, které jsou staršího data vzniku, společnosti, které mají vyšší než jenom povinný minimální základní kapitál nebo i společnosti, které jsou již přihlášené jako plátci DPH.

Veškeré naše ready made společnosti mají vyřízené volné živnosti, klienti se jejich vyřizováním nemusejí zdržovat a mohou se svou novou společností začít podnikat ihned.

Chcete-li začít podnikat co nejdříve, jsme tady, abychom Vám to usnadnili, naši ready made společnost dostanete za nejvýhodnější cenu na trhu, nebudete mít žádné starosti s administrativou kolem zakládání společnosti a můžete s ní začít podnikat již dnes!

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít