Prodej společností jako plátců registrovaných k DPH

Proces registrace společnosti k dani z přidané hodnoty je v současné době provázen značnými průtahy ze strany finančních úřadů a mnohdy je bohužel jeho výsledkem zamítnutí žádosti o registraci k DPH, a to z mnoha možných a fádních důvodů. Kvůli časové tísni nemají podnikatelé možnost se bránit, jelikož případné odvolání či soudní ochrana jejich práv by znamenala další čekání v řádu dlouhých měsíců až let.

Jelikož se vždy snažíme stát na Vaší straně a reagujeme na aktuální zvýšenou poptávku, nabízíme Vám řešení, a to v podobě prodeje firem jako plátců již přihlášených k DPH a to jak v České republice, tak na Slovensku či v Bulharsku.

Prodej společnosti přihlášené a řádně registrované k DPH nabízíme v těchto variantách

  • prodej ready made společnosti přihlášené k DPH – čistá společnost bez podnikatelské historie se zárukou bezdlužnosti přímo od Profispolečnosti.cz
  • prodej firmy s historií registrované k dani z přidané hodnoty – společnost s předchozí podnikatelskou historií, která je již pro původního majitele nepotřebná a je prostřednictvím naší společnosti nabízena k odkupu

Hlavní výhodou koupě společnosti jako plátce DPH je nemalá úspora času stráveného při registraci společnosti k DPH (cca 1 až 3 měsíce) a odstranění rizika zamítnutí registrace Vaší firmy k DPH, a to z dosti širokých důvodů, jak bylo uvedeno výše.

Zamítání registrací k DPH je bohužel velmi častým nešvarem v aktuální praxi finančních úřadů, čímž je znemožňována svoboda podnikání pro osoby, které v rámci své činnosti potřebují mít plátcovskou společnost již od samého počátku – zejména v případě prodeje zboží, mezinárodní obchod a služby, požadavek výběrového řízení či obchodního partnera apod.

V případě, že rovněž patříte ke klientům, kteří potřebují mít společnost plátce DPH rychle a bez zbytečných průtahů, neváhejte nás kontaktovat a kupte si registrovanou firmu přímo od nás. Nabízíme registrované plátce DPH v ČR, na Slovensku a v Bulhrasku.

Společnost již registrovanou k DPH a s garancí bezdlužnosti objednejte on-line.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít