Prodej společnosti s ručením omezeným

Společnost s ručením omezeným – s.r.o. – lze buď založit krok za krokem a projít si s případnými chybami celý administrativní proces se všemi lhůtami příslušných úřadů, nebo ji lze koupit hotovou a začít pod její hlavičkou podnikat ještě týž den.

Jak na to? Můžete si koupit ready made společnost s ručením omezeným! Ready made s.r.o. je předzaložená společnost s ručením omezeným, která je již zapsána v Obchodním rejstříku, má svoje IČ, nikdy nepodnikala a lze tedy u ní zaručit 100% garanci bezdlužnost.

Ready made s.r.o., které nabízí k prodeji naše poradenská firma Profispolecnosti.cz, mají všechny vyřízené volné živnosti, takže prodej s.r.o. lze provést téměř okamžitě a rovněž lze začít podnikat pod novou obchodní firmou opravdu již ve stejný den, kdy dojde k převodu ready made s.r.o. na nového vlastníka.

Ready made s.r.o. mají plně splacený základní kapitál. Pro urychlení celého procesu mají ready made společnosti již založený běžný účet v bance, ten lze ovšem podle dispozic klienta zdarma zrušit. Můžeme nabídnout také ready made s.r.o. již přihlášené k DPH.

Dále nabízíme i prodej společností s ručením omezeným, které mají již obchodní historii, jsou však bez závazků a vystavujeme k nim prohlášení a ručení za jejich bezdlužnost.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít