Ready-made akciové společnosti

Ready-made akciové společnostijsou společnosti již registrované obchodním soudem a založené pouze za účelem dalšího prodeje novému majiteli. Hlavním důvodem koupě ready-made akciové společnosti je potřeba začínajícího podnikatele odstartovat své podnikání rychle a pod novou firmou.

Ready-made akciové společnosti nikdy nevyvíjely žádnou obchodní činnost, jsou zapsány v obchodním rejstříku, mají svoje IČO, mají nulovou ekonomickou a účetní historii a tedy také 100% garanci bezdlužnosti.

Ready-made akciové společnosti na prodej mají již vyřízené volné živnosti, takže podnikat pod jejich obchodní firmou lze  již ve stejný den, kdy dojde k převodu společností na nového vlastníka.

Akciová společnost na prodej v podobě ready-made akciové společnosti má již plně splacený základní kapitál akciové společnosti ve výši 2 miliony Kč, což je její hlavní výhodou oproti založení a.s. na míru, kde musí podnikatel základní kapitál a.s. v určené výši splatit z vlastních finančních prostředků.

Nákup ready-made akciové společnosti představuje nejvýhodnější způsob pořízení nové akciové společnosti a to zejména pro jeho rychlost a dostupnost.

 

Ready made akciové společnosti na prodej

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít