Ready made společnost na splátky

Služby spojené se zakládáním společností se staly již zcela běžnými produkty mnoha poradenských firem. Zejména velkou oblibu si získala služba prodej ready made společností. Koupí ready made společnosti podnikatel získá možnost začít podnikat během jednoho dne. Mezi ready made společnostmi, které naše firma nabízí, jsou společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti i evropské společnosti.

Pokud si od nás koupíte ready made společnost a zároveň si objednáte službu poskytnutí sídla pro tuto Vaši společnost, získáte od nás další cenovou výhodu - slevu ve výši 2.000,- Kč.

Naše společnost však jde ještě dál: našim klientům nabízíme také koupi ready made společnosti na splátky. V okamžiku, kdy máte výborný podnikatelský nápad, ale zatím nedisponujete potřebným obnosem k nákupu společnosti, Vám naše firma umožní i přesto vstoupit do podnikatelského prostředí. Společnost od nás si můžete koupit na splátky a necháte ji, aby si na sebe postupně vydělala sama.

Na splátky si od nás můžete pořídit všechny typy ready made firem:

Výše uvedené ready made společnosti můžete získat na splátky díky spotřebitelskému úvěru od Komerční banky.

Firma na splátky díky úvěru od KB

Perfektní půjčka - skvělý způsob pro pořízení firmy na splátky

Komerční banka, a.s., nabízí klientům výhodný produkt Perfektní půjčka. Je to spotřebitelský úvěr určený výhradně pro osobní, nepodnikatelské potřeby, který začínajícím podnikatelům výrazně usnadní jejich podnikatelské začátky. Jde o hotovostní nebo bezhotovostní půjčku v rozmezí od 30 000 do 600 000 Kč, s úrokovou sazbou 15,9 % p. a. pro všechny splatnosti. Její maximální splatnost je 6 let. Splácí se výhradně z běžného účtu vedeného u KB, proto je nutno mít alespoň jeden účet u KB.

Perfektní půjčka je určena:

  • občanům České republiky
  • cizincům s trvalým pobytem v ČR
  • občanům členských zemí EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR

Pro získání Perfektní půjčky je nezbytné předložit:

  • 2 doklady totožnosti (OP a např. cestovní pas)
  • podklady prokazující váš příjem
  • potvrzení o výši příjmu
  • nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období včetně dokladu o zaplacení daně

Co se stane v případě, že podnikatel z nějakého důvodu nebude moci svůj úvěr splácet?

Pro takové případy nabízí Komerční banka produkt „pojištění schopnosti splácet“. Toto pojištění je určeno fyzickým osobám ve věku 18 – 60 let, kteří požádali o spotřebitelský úvěr.

Co máte dělat, pokud si od nás chcete pořídit společnost na splátky?

Stačí jednoduše kontaktovat naši společnost a my Vás spojíme s odpovědným pracovníkem Komerční banky, kterému předložíte výše uvedené povinné doklady a který s Vámi sjedná příslušné smlouvy a poskytne Vám finanční prostředky.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít