Poplatky za založení s.r.o.

Jaké jsou potřeba poplatky na založení s.r.o.?

Poplatky k založení společnosti se dělí dle jednotlivých úkonů, které je potřeba provést. Notářovi se zaplatí za sepsání zakladatelské listiny, dále za ověření podpisů a stejnopisy zakladatelské listiny. Menší poplatek je za výpis z rejstříku trestů a katastru nemovitostí (společníci zakládající s.r.o. musí být bezúhonní a musí mít pro svoji společnost nějaké sídlo. Zadarmo není ani ohlášení živností. Musí se složit základní kapitál pro společnost s ručením omezeným (ručení je omezené právě výší základního kapitálu) – a za to si banky také často účtují poplatky.

Vysoký poplatek je za zápis do obchodního rejstříku. Dále se platí výpis jak z obchodního, tak ze živnostenského rejstříku.

Celková výše poplatků za založení s.r.o.

Celková výše poplatků na založení s.r.o. se proto může vyšplhat hodně vysoko nad deset tisíc Kč. Není pak divu, že firmy, které založení s.r.o. udělají za vás, si účtují cenu, která se může na první pohled zdát neopodstatněná (a k tomu si samozřejmě účtují poplatek za svoji práci, kterou provedou za vás). Naopak je krajně podezřelé, pokud vám někdo nabídne založení s.r.o. za cenu pod dvacet tisíc Kč. To jsou buď podvodníci nebo zamlčují skryté poplatky,kterým se stejně později nevyhnete.

Profispolečnosti.cz může být vaším spolehlivým partnerem za jednu z nejnižších cen na trhu. Založí společnost s ručením omezeným bez vaší námahy a přesně podle vašich představ. Nebo vám může prodat již založenou firmu ready made, která nemá obchodní historii, protože byla založena právě a pouze za účelem, abyste si ji mohli koupit a začít okamžitě podnikat.

Nemusíte se tak zajímat o poplatky založení s.r.o., protože celková cena, kterou Profispolečnosti.cz nabízí za založení s.r.o., je konečná a hned víte, kolik celkově zaplatíte.

 Získali jste dostatek informací? Objednejte si některou z našich služeb!


Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít