Postup založení zednické firmy

Zednické řemeslo je možno provozovat jako OSVČ nebo lépe pod hlavičkou společnosti. Založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) zahrnuje řadu nevyhnutelných administrativních úkonů. Pokud se podnikatel rozhodne pro založení zednické firmy ve formě společnosti s ručením omezeným, musí podniknout následující kroky:

  • sepsat zakladatelskou listinu či společenskou smlouvu s.r.o. ve formě notářského zápisu - dnem jejího podpisu je společnost s ručením omezeným založena
  • zajistit sídlo společnosti s ručením omezeným
  • vyřídit živnosti s.r.o., v případě zednické živnosti formou ohlášení řemeslné živnosti
  • složit základní kapitálu s.r.o.
  • podat návrh do OR na zápis s.r.o.
  • registrovat s.r.o. na finančním úřadě, orgánu státní správy sociálního zabezpečení apod.

Založení společnosti vyžaduje od podnikatele řadu návštěv úřadů, spoustu vyplněných formulářů a dotazníků a především hodně času a energie.

Pro každého podnikatele je velmi výhodné obrátit se z žádostí o založení firmy na odborníky, kteří převezmou veškerou administrativní práci se založením s.r.o. nebo a.s. na sebe, poradí mimo jiné i s volbou vhodného názvu firmy a nechají podnikateli volné ruce k tomu, aby se soustředil na svou profesi, zařídil provozovnu a přemýšlel nad rozvojem firmy.

Máte-li tedy zájem o založení zadnické společnosti, nejjednodušší cestou pro Vás je oslovit naši společnost Profispolečnosti.cz s.r.o. a my Vám nejenom pomůžeme s ohlášením Vaší řemeslné živnosti, ale poradíme, jaká forma společnosti je pro Vaši budoucí firmu ta nejefektivnější a samozřejmě ji pro Vás rychle, odborně a za dobrou cenu založíme.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít