Založení s.r.o na poslední chvíli

Podnikatelé, kteří podnikají pod svou firmou jako osoby samostatně výdělečně činné, ale chtěli by změnit své postavení na trhu a založit společnost s ručením omezeným ještě do konce roku 2013, už nemají mnoho času na vybavení veškerých administrativních záležitostí, které je pro založení společnosti nutno absolvovat. Založení společnosti v ČR je stále ještě poměrně náročný proces jak po administrativní stránce, tak po stránce časové.

Pokud se podnikatel rozhodne pro založení firmy svépomocí, musí sepsat zakladatelskou listinu nebo společenskou smlouvu, zajistit sídlo společnosti, vyřídit si na úřadě živnosti, složit základní kapitál, podat návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku, registrovat firmu na finančním úřadě a případně i na dalších úřadech a převést peníze základního vkladu na běžný účet. Veškeré tyto činnosti mohou zabrat několik týdnů a vyžádají si nemalé finanční náklady.

Pro podnikatele, který je v byrokratických záležitostech nezkušený nebo který prostě jenom nehodlá vynaložit svůj čas a úsilí na obíhání úřadů, je výhodné využít poradenských služeb společností, které se na zakládání firem specializují a které svou pomocí dokážou podnikateli ušetřit nejen čas, ale také peníze.

Pokud se v záležitosti založení s.r.o. obrátíte na Profispolečnosti.cz, zajistíme Vám založení společnosti již během 8 pracovních dnů, ještě do konce roku budete schopni zahájit své podnikání pod novou společností.

Do konce roku 2013 bude nutno sice složit základní kapitál ve výši 200.000 Kč, ale pokud základní kapitál společnosti nemáte aktuálně k dispozici, můžete využít naší nabídky založení s.r.o. s naším kapitálem!

Nabízíme nejlevnější založení s.r.o. na trhu. Pokud zároveň využijete i naši službu poskytnutí sídla společnosti, zaplatíte za založení své nové společnosti pouze cenu zákonných poplatků.

V ceně založení společnosti s ručením omezeným od nás je zahrnuto:

Veškeré dokumenty, notářský zápis (zakladatelská listina či společenská smlouva - dle počtu společníků při založení s. r. o.), ověření podpisů zakladatele na všech dokumentech, výpis z trestního rejstříku jednatelů, výpis z katastru nemovitostí pro sídlo zakládané společnosti, výpis z živnostenského rejstříku nově založené společnosti, ohlášení živnostenských oprávnění spadajících do živností volných, kolky a soudní poplatky za návrh na zápis nově založené společnosti do OR.

Dáme Vám stoprocentní jistotu zápisu nové společnosti do obchodního rejstříku, vše za Vás zařídíme rychle, správně a diskrétně.

Objednejte on-line Seznam společností Poskytnutí sídla
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít